ח"כ סלומינסקי לשפיר : "שבענו מההצגות הפופוליסטיות, לא ידוע לי על פריימריז בקרוב.."

לפי לשכתו של ח"כ סלומינסקי, המופע של ח"כ שפיר הבוקר (ד') בוועדת החוקה, שדנה בהצעת חוק לעיגון תפקידה של החטיבה להתיישבות בהסתדרות הציונית, היה מתוכנן ומבוים היטב. עוד מראשית פתיחת הוועדה על ידי היו"ר ח"כ ניסן סלומינסקי, התפרצה  ח"כ שפיר לדברי המוזמנים ללא זכות דיבור , כך נהגה במשך קרוב ל-15 דק', מבלי שאיש מחברי הוועדה ומוזמניה יכול לדבר, לרבות יו"ר הוועדה. רק לאחר אזהרות חוזרות ונשנות של יו"ר הועדה הצליח להתקדם הדיון, באופן ענייני.

הם מוסיפים כי יו"ר הועדה ח"כ ניסן סלומינסקי ביקש שוב ושוב לכבד את הדיון בוועדת הכנסת ולקיים דיון ענייני המאפשר לכלל חברי הוועדה לממש את זכותם להתבטא.

אולם, השקט נשמר לדקות בודדות, ומיד המשיכה ח"כ שפיר בתעמולת הבחירות האופיינית לה והתפרצה שוב , וכהרגלה הטיחה בי האשמות אישיות לא ענייניות ומתוזמורות , כל זאת כאשר אנשיה דרוכים עם המצלמה לעוד סרטון תעמולת בחירות, לרגע שבו היו"ר ייאלץ להוציא אותה מן הדיון, כפי שאכן ארע.

ח"כ סלומינסקי אמר לח"כ שפיר: "שבענו מההצגות הפופוליסטיות של ח"כ שפיר, שהפכו מחזה שכיח במחוזותינו בעוד שהפריימריז כבר מזמן מאחורינו. צר לי לי שהוועדות המקצועיות של הכנסת  משמשות לה כתפאורת רקע, במקום לעשייה עניינית ורצינית, דבר המתבקש מנבחרי ציבור."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*