דגלי הלאום ברחבת הכנסת הורדו לחצי התורן

יו"ר הכנסת יולי יואל אדלשטיין השתתף בהורדת הדגלים ברחבת הכנסת לחצי התורן, לקראת הגעת קהל מחר לכנסת לעבור על פני ארונו של שמעון פרס לחלוק כבוד אחרון לנשיא התשיעי של מדינת ישראל, ראש הממשלה לשעבר ומי שהיה חבר כנסת במשך 48 שנים, במשך 14 כנסות, מהכנסת הרביעית ועד הכנסת ה- 17, הרבה יותר מכול חבר כנסת אחר אי פעם.

משמר כבוד של משמר הכנסת עמד ליד הדגלים ברחבת הכנסת ובסיום הורדת הדגלים אמר יושב ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין לעיתונאים: "באתי לבקר את שמעון פרס בבית החולים בשבוע שעבר והייתי אופטימי. איך עוד אתה יכול להרגיש לצדו של שמעון פרס, 'האופטימי הנצחי'. הייתי משוכנע, שגם הפעם, בפתיחת מושב החורף הקרוב, ישב שמעון פרס כמו תמיד במליאת הכנסת. שמעון פרס היה חבר כנסת שכיהן בכנסת מספר בלתי נתפס של שנים. ארבעים ושמונה שנים. אני בספק אם יש מישהו שאי פעם יתקרב אפילו לשיא הזה. אנחנו נפרדים היום לא רק ממישהו שהיה כמו בן משפחה. אנחנו נפרדים מראש המשפחה. אדם שכול חייו חיפש רק לתרום. וככה נזכור אותו לעד", אמר יושב ראש הכנסת אדלשטיין.

בתוך כך משלימים בכנסת אחה"צ את ההיערכות לקראת הגעת הציבור מחר לעבור על פני ארונו של שמעון פרס, וההערכה היא שקהל של אלפים רבים יגיע לכנסת מכול רחבי הארץ. הארון יוצב מחר בבוקר ברחבת הכנסת ובשעה 08:45, יניחו זרים לצד הארון, נשיא המדינה, ראש הממשלה ויו"ר הכנסת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*